درباره من

همیشه عاشق تکنولوژی بودم و سعی میکنم مطالعه بخش جدایی ناپذیر زندگیم باشه. بلاکچین ، برنامه نویسی ، هوش مصنوعی ، رباتیک از حوزه های مورد علاقمه. البته بازارهای مالی بخش تخصصی فعالیتم هست.

آدرس پستی:

تهران، خیابان یکم گاندی

وب سایت:
ایمیل:
تلگرام:
شماره تماس:

ماموریت و بیوگرافی

سینا بحیرایی دارای مدرک مهندسی الکترونیک و دانشجوی MBA دانشگاه خوارزمی تهران است. او یک مدرس در زمینه برنامه نویسی و طراحی مدارات دیجیتال و همچنین بازارهای مالی بالاخص بازار رمز ارزها می باشد. سینا سابقه راه اندازی چند مجموعه رو در کارنامه خودش داره از جمله استارت آپ مگنتیسم الکترونیک ، شرکت رسا صنعت گرین ، فروشگاه اینترنتی ال ای دی شاپکو و در حال حاضر رئیس هیئت مدیره و بنیان گذار شرکت بین المللی توسعه تجارت الکترونیک دریک هست.
همیشه دوست داره چیزهایی که میدونه رو به همه یاد بده برای همین سابقه تدریس در دانشگاه ، آموزشگاه های فنی حرفه ای هم در کارنامش داره. البته سخنران سمینارها و همایش های مختلفی در سطح کشور و حتی بین المللی  در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال بوده و از اونجایی که عاشق تکنولوژیه به هوش مصنوعی و رباتیک علاقه داره و یکی از شرکت کننده های مسابقات رباتیکم هست.

همیشه سعی داره در کنار افرادی باشه که علاقه به یادگیری داره و در تلاشه بتونه با ارائه و عملی کردن ایده هاش در پیشبرد اهداف خودش و کشورمون گام برداره.

مهارت ها

بازارهای مالی 90%
برنامه نویسی 70%
مدیریت و طراحی استراتژی کسب و کار 92%
بلاکچین 70%
تحلیل تکنیکال 91%
زبان انگلیسی 88%

ارسال پیغام

دوره های آموزشی من