ایلان ماسک: دوج کوین برای پرداخت بهتر از بیت کوین است

آیا پرداخت با دوج‌ کوین بهتر از بیتکوین است؟

ایلان ماسک طرفدار جدی دوج کوین بار دیگر حمایت خود از این میم کوین را اعلام کرد. ایلان ماسک قبلا نیز گفته بود که معتقد است بیتکوین به اندازه دوج کوین برای پرداخت های روزمره مناسب نیست.

وی همچنین در مصاحبه ای که با لکس فریدمن داشته است حمایت خود را از دوج کوین نشان داده است.  وی بیان کرده است این میم کوین به دلیل حجم تراکنش بالاتر و کارمزد پایین‌تر بسیار کاربردی است و پتانسیل بالاتری دارد.

ایلان ماسک همچنین بیان کرده است که استفاده از بیتکوین با توجه به میزان بالای کارمزد آن برای استفاده روزانه مقرون به صرفه نیست. اما قطعا بیتکوین به عنوان یک منبع ذخیره ارزش می تواند بسیار کاربردی باشد.  به همین دلیل است که سرمایه گذاران آن ترجیح می دهند به جای استفاده از آن برای پرداخت های روزانه آن را ذخیره کنند. دوج کوین برخلاف بیت کوین برای ذخیره ارش مناسب نیست و بهتر است به جای هلد کردن آن برای تراکنش های روزانه استفاده شود.

از زمان شروع فعالیت ارزهای دیجیتال تا کنون بیتکوین به عنوان با ارزش ترین رمز ارز شناخته می شود. این رمز ارز ارزنده از سال 2009 به عنوان یک سیستم الکترونیکی همتا به همتا به حد مجاز عرضه ی 21 میلیون واحد وارد بازار شد. دوج کوین بعد از تغییر سکه برای تامین عرضه بدون پوشش پس از رسیدن به حد مجاز عرضه ۱۰۰ میلیارد سکه در اواسط سال ۲۰۱۵، عرضه بی‌نهایتی دارد. بنابراین می توان نتیجه گرفت پرداخت با دوج‌کوین بهتر از بیتکوین است.

مطالب مرتبط با ارزهای دیجیتال:

برای افزودن نظر وارد شوید . . .
ورود ثبت نام

فهرست مطالب