محدودیت سنگاپوری‌ها توسط بایننس

محدودیت سنگاپوریها توسط بایننس تا 13 فوریه 2022

بایننس قصد دارد تمام خدمات را برای کاربران سنگاپوری لغو کند. بایننس ورود کاربران جدید سنگاپوری را متوقف کرده است و دیگر به سنگاپوری ها اجازه نخواهد داد، ارزهای دیجیتال یا فیات را در صرافی سپرده گذاری و معامله کنند. این صرافی تمام خدمات مربوط به معامله با توکن‌های ارزهای دیجیتال را لغو کرده است. همچنین بیان کرده است که پس از مهلت تعیین‌شده هیچ مسئولیتی در قبال دارایی‌های کاربران سنگاپوری نخواهد داشت.

آنچه مسلم است کاربران سنگاپوری باید شروع به برنامه ریزی برای برداشت ارزهای دیجیتال و فیات خود از این صرافی کنند. در غیر این صورت حساب های کاربران ثبت نام شده که KYC (احراز هویت) را گذرانده اند به حالت تعلیق در می آید. کاربران سنگاپوری تا تاریخ 12 ژانویه 2022 ، مجاز به خرید و فروش هستند. اما از 13 ژانویه، ممنوع المعامله خواهند شد.

بعد از ایجاد محدودیت سنگاپوریها توسط بایننس، کاربران سنگاپوری فقط می توانند، ارزهای دیجیتال خود را برداشته و به پلتفرم های شخص ثالث یا کیف پول های دیجیتالی منتقل کنند. همه حساب ها باید تا 13 فوریه 2022 بسته شوند. پس از تاریخ نهایی، بایننس به هیچ یک از کاربران سنگاپوری اجازه بستن موقعیت یا برداشت ارزهای دیجیتال را نخواهد داد. بعد از تاریخ گفته شده سرمایه افراد توسط باسننس قفل شده، و در یک حساب امانی نگهداری می شوند و ارزهای فیات به حساب شخصی افراد منتقل خواهد شد.

اگر علاقه مند به بازار ارزهای دیجیتال هستید کلیک کنید.

برای افزودن نظر وارد شوید . . .
ورود ثبت نام

فهرست مطالب