دوره VIP بازارهای مالی

دوره VIP بازارهای مالی
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است

بازار ارز های دیجیتال یا رمز ارزها یک بازار مالی نوپا در دنیاست که از زمان شکل گیری تا به الان جهش چشمگیر داشته و نظر سرمایه‌گذاران برجسته دنیا را به خودش جلب کرده است. در حال حاضر ماهیت غیر متمرکز آنها هم دلیل جذابیت دوچندان این بازار شده است.

خبر خوب اینکه قصد داریم شما عزیزان را با این بازار آشنا کنیم و تمام جزئیات این بازار را از (صفر تا صد) از اصطلاحات اولیه تا نحوه ترکیب اندیکاتور و اسیلاتورها و ساخت استراتژی شخصی را به شما آموزش دهیم. اگر تمایل دارید که روزانه کسب درآمد کنید در این دوره یاد میگیرید که در بازاری دو طرفه هم از رشد قیمت ارز و هم از ریزش قیمت به کسب سود بپردازید، اگر تمایل به سرمایه‌گذاری در این بازار را دارید در این دوره اصول سرمایه گذاری میان مدت و بلند مدت را بیان خواهیم کرد.
در این دوره ما قصد داریم تمام اطلاعات لازم جهت تریدر شدن یا سرمایه‌گذاری کردن را در اختیار شما قرار دهیم. همچنین اطلاعات بسیار مفیدی در حوزه بلاکچین و فرصت های خلق ارزش در اختیار شما قرار میدهیم.

تمامی آموزش ها به صورت ویدیو کلیپ در حساب کاربری شما بارگذاری خواهد شد و شما به فایل های آموزشی دسترسی خواهید داشت. جهت درک مفاهیم و تعامل بیشتر شما با موضوع درس، تمرین های مطرح خواهد شد که دانشپذیر ملزم به ارائه تکالیف و حل تمارین در زمان مقرر می باشد و در صورت عدم ارائه پاسخ تکالیف (در سه مرحله) دانشپذیر از کمپ حذف خواهد شد.
در طول مدت دوره مربیان ما همکاری لازم جهت رفع ابهامات و مسائل شما را خواهند داشت و شرایط ارتباط مستقیم با استاد دوره نیز فراهم می باشد.

آموزش کاربری سامانه آموزش آنلاین

 

دیدگاهتان را بنویسید