قیمت بیت کوین به پایین ترین حد دو ماه اخیر رسیده است.

بیت کوین به زیر 47 هزار دلار سقوط کرد و دستاوردهای اکتبر را از بین برد آیا بازار نزولی آغاز شده است؟

 

قیمت بیت کوین به دلیل نوسانات به پایین ترین حد دو ماه اخیر رسیده است.
بیت کوین (BTC) در 4 دسامبر به طور ناگهانی به زیر 47000 دلار سقوط کرد و در 24 ساعت گذشته نزدیک به 20 درصد از دست داد. این بزرگترین افت یک روزه از 15 ماه مه است، زمانی که قیمت بیت کوین لحظه ای به نزدیک به 33000 دلار کاهش یافت.

 

 

قیمت BTC در بازار با 26.4 درصد از حمایت یک هفته ای 57206 دلار کاهش یافت و به 42268 دلار کاهش یافت و سپس به مرز 45 هزار دلار بازگشت. بر اساس داده‌های ByBit، بازار بیت‌کوین در یک ساعت گذشته 1.3 میلیارد دلار انحلال کل را تجربه کرد که با این افت، 735 میلیون دلار در طول مدت بیت کوین نقد شد.
در نتیجه، بازار نزولی بیت کوین از 29 سپتامبر، بازار صعودی طولانی مدت 2 ماهه را لغو کرد، جایی که بیت کوین بیش از 63 درصد افزایش یافت و تا 8 نوامبر به بالاترین حد خود یعنی 67 602 دلار رسید. با این حال، بسیاری از تحلیلگران بیت کوین از جمله TechDev به روند مشابهی با عملکرد قیمت بیت کوین برای هر سال اشاره کنید.
یکی دیگر از دلایل نزولی پایین دو ماهه بیت کوین را نیز می توان به مقاومت جریان اصلی تنظیم کننده های ایالات متحده نسبت داد که از مدیران عامل صرافی های رمزنگاری برجسته از جمله FTX و Binance US برای استماع در مورد دارایی های رمزنگاری شده دعوت کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید