106 میلیون دلار زمین Metaverse هفته گذشته فروخته شد!

متاورس

106 میلیون دلار زمین Metaverse هفته گذشته فروخته شد

بدون شک، Metaverse land موفقیت بزرگ بعدی در فضای NFT است. دنیای مجازی با رکورد فروش و افزایش مداوم قیمت NFT، کالای برتر جدید در فضای کریپتو است.”
بر اساس داده‌های DappRadar، چهار پروژه متاورس مبتنی بر بلاک چین در هفته گذشته بیش از 100 میلیون دلار فروش NFT زمین مجازی ایجاد کردند.
یک پست در 30 نوامبر از شرکت تجزیه و تحلیل برنامه غیرمتمرکز (DApp) گزارش داد که بین 22 تا 28 نوامبر فعالیت در Sandbox، Decentraland، CryptoVoxels و Somnium Space با مجموع 105.8 میلیون دلار حجم معاملات بین آنها “رونق” داشت. از بیش از 6000 معامله گر:
بدون شک، Metaverse land موفقیت بزرگ بعدی در فضای NFT است. دنیای مجازی با رکورد فروش و افزایش مداوم قیمت NFT، کالای برتر جدید در فضای کریپتو است.
Sandbox با 86.56 میلیون دلار، سهم بیشتر در هفته را به خود اختصاص داد، Decentraland با 15.53 میلیون دلار، در حالی که CryptoVoxels و Somnium Space هر کدام 2.68 میلیون دلار و 1.1 میلیون دلار تولید کردند. هر چهار پروژه متاورس بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده‌اند، اگرچه پروژه‌های زنجیره‌های دیگر مانند Solana نیز شروع به افزایش سرعت می‌کنند.
DappRader خاطرنشان کرد که “موج توجه به دنیای مجازی مانند The Sandbox و Decentraland با تغییر نام فیس بوک به Meta آغاز شد.”
با این حال، این تنها نوک کوه یخی است که اصطلاح متاورس را وارد جریان اصلی کرد. دنیای مجازی چنین پتانسیل عظیمی را در خود جای داده است، و ما تازه شروع به دیدن مجموعه کاملی از موارد استفاده برای سرزمین متاورس کرده ایم.
مرتبط: هدف فروش NFT برای رکورد 17.7 میلیارد دلاری در سال 2021: گزارش تحقیقات Cointelegraph
یات سیو، رئیس و یکی از بنیانگذاران شرکت مادر سندباکس آنیموکا برندز، با اظهار نظر در مورد افزایش شدید حجم فروش زمین NFT Sandbox به کوین تلگراف گفت:
فیس‌بوک در تلاش خود برای غصب روایت متاورس باعث واکنش زنجیره‌ای سایر شرکت‌هایی که در Web3 نیستند (مانند مایکروسافت) نیز استراتژی‌های متاورس خود را اعلام کردند و باعث علاقه و آگاهی گسترده شد.
سیو رویکرد متا را با محیط ارگانیک تر و ساخته شده توسط کاربر Sandbox مقایسه کرد.
“در حالی که همه نمی دانند حقوق مالکیت دیجیتال واقعاً به چه معناست، تعداد زیادی از آنها اکنون به این موضوع علاقه مند هستند و این باعث ایجاد آگاهی خالص بیشتری شده است. Sandbox روایت یک Metaverse واقعی را به تصویر کشیده است که در آن شما واقعاً می توانید یک قطعه از آن را داشته باشید، و این نیز تا حدودی در قیمت توکن منعکس می شود.
از میان چهار پروژه فهرست شده، Decentraland شاهد بزرگترین فروش زمین NFT در 30 روز گذشته بوده است، با یک قطعه زمین متشکل از 116 قطعه زمین در منطقه مد خیابان دنیای مجازی که به قیمت 618000 توکن MANA (2.7 میلیون دلار به قیمت فعلی) به فروش می رسد. 23 نوامبر.
در همان روز، The Sandbox همچنین یک مگا قایق تفریحی فوق لوکس توکن شده را به قیمت 149 اتر (ETH) به ارزش بیش از 666000 دلار در زمان نگارش این مقاله فروخت.

 

دیدگاهتان را بنویسید