پس از سقوط قیمت بیت کوین، السالوادور 150 بیت کوین خریداری کرد

پس از سقوط قیمت بیت کوین به زیر 50 هزار دلار، السالوادور 150 بیت کوین دیگر اضافه می کند!

جمهوری السالوادور پس از سقوط قیمت بیت کوین به زیر 50 هزار دلار، در میان بزرگترین بازار نزولی هفته اول نوامبر، 150 بیت کوین دیگر خریداری کرد. با این خرید، ذخیره بیت کوین السالوادور به 1270 بیت کوین رسید.

نایب بوکله، رئیس جمهور سالوادور، خرید 150 بیت کوین بیت کوین را اعلام کرد، قیمت بازار پس از از دست دادن بیش از 15 درصد، به زیر 50000 دلار سقوط کرد. در حالی که دولت بوکله توانست، به ازای هر سکه 48670 دلار خرید کند.

بوکله همچنین اذعان کرد، که خرید بیت کوین را در پایین ترین حد خود از دست داده است، و بیان کرد که پس از این خرید، ذخیره بیت کوین السالوادور  به 1270 بیت کوین می رسد، که  ارزشی نزدیک به 60.3 میلیون دلار دارد. طرح بازی دولت سالوادور شامل برداشت سودهای غیر واقعی بیت کوین به دلار آمریکا، برای تامین مالی پروژه های مختلف و در عین حال حفظ ارزش کلی ذخایر مرکزی است.

السالوادور شهر بیت کوین را با حمایت 1 میلیارد دلار اوراق قرضه بیت کوین افتتاح نمود. رئیس جمهور بوکله، در 21 نوامبر راه اندازی بیت کوین سیتی را اعلام کرد.

در شهر بیت کوین، آموزش دیجیتال و فناوری خواهیم داشت، و از انرژی زمین گرمایی برای کل شهر، و حمل و نقل عمومی کارآمد و پایدار استفاده خواهد شد.
پروژه شهر بیت کوین، همچنین شاهد مشارکت شرکت های رمزنگاری شذه ی  برجسته، از جمله صرافی ارزهای دیجیتال Bitfinex و Adam Back’s Blockstream است، که به گفته بوکله، به زودی میزبان بسیاری از دارایی های دیجیتال داخلی و خارجی خواهد بود، و مقررات جدید دارایی های دیجیتال را برای کشور توسعه می دهند.

منبع : cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید