مشاوره ارز های دیجیتال

مشاوره ارز های دیجیتال سریعترین راه برای کسب اطلاعات در دنیای رمز ارز ها میباشد. ارز های دیجیتال یکی از فناوری های دهه گذشته بوده است که در 5 سال گذشته رشد چشم گیری داشته است. احتمالا در مورد ماینینگ یا استخراج بیتکوین چیز هایی شنیده اید، یا از رشد های چند هزار درصدی ارز های دیجیتال باخبر هستید. اخبار سود های عجیب این مارکت موجب علاقه مندی افراد برای ورود به این فناوری در حوزه های مختلف سرمایه گذاری، تحصیلی، معامله گری و توسعه پروژه شده است.

اما خیلی از افراد تقریبا هیچ آشنایی با صنعت بلاکچین یا بازار ارز های دیجیتال ندارند، فرصت ها و تهدید های آن را نمی شناسند و در اندک مواردی حتی نمی دانند از کجا شروع کنند.

در این مواقع بهترین راهکار گرفتن مشاوره از یک فرد با تجربه و آگاه است. مشاوره ارز دیجیتال ذهن شما را نسبت به این مارکت و فرصت های آن آشنا خواهد کرد و قدرت تصمیم گیری شما را در مورد نقطه ورود به این مارکت بالا خواهد برد.

بیشتر افراد تصور میکنند که تنها روش درآمد زایی از این بازار ترید( معامله گری) ارز های دیجیتال در تایم های کوتاه روزانه و ساعتی است و نسبت به پوزیشن های شغلی دیگر این مارکت اطلاعات ندارند. در ادامه با ما باشید تا تعدادی از فرصت های شغلی را بررسی کنیم. شما میتوانید برای کسب نوبت مشاوره ارز دیجیتال به صورت حضوری تلفنی و آنلاین با شماره تلفن 02188195285 تماس بگیرید.

انواع مشاوره

 1. مشاوره سرمایه گذاری
 2. مشاوره معامله گری
 3. مشاوره توسعه پروژه
 4. مشاوره تحصیلی

مشاوره سرمایه گذاری

خیلی از افراد به سود های بزرگی که در این مارکت وجود دارد علاقه مند هستند ومایل به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستند این افراد باید برای یک سرمایه گذاری مطمئن چند گام مهم را طی کنند، 

 1. مشخص کردن میزان سرمایه: میزان نقدینگی که شما به عنوان سرمایه گزار وارد این بازار میکید نباید بر زندگی شما تاثیر زیادی داشته باشد که در صورت از دست رفتن تاثیر منفی روی زندگی شما نداشته باشد
 2. انتخاب پروژه های مد نظر برای سرمایه گذاری: پروژه ای که شما برای سرمایه گذاری انتخاب میکنید باید از 4 جنبه مهم بررسی شود که اطمینان حاصل کنید این پروژه در طولانی مدت رشد کرده و شما را به سود مدنظر میرساند .

نکات مهم در بررسی یک پروژه 

 1. بررسی رتبه در کوین مارکت کپ: سایت کوین مارکت کپ که زیرمجموعه صرافی بزرگ بایننس میباشد تمام ارز های موجود در بازار رمز ارز ها را بر اساس حجم بازار رتبه بندی کرده است. رتبه بالا تر در این سایتیکی از نشانه های قرت پروژه ارز مورد نظر است.
 2. بررسی حجم بازار( market cap) : یکی از شاخص هایی که برای انتخاب ارز مدنظر شما وجود دارد بررسی حجم بازار ارز موردنظر است 
 3. بررسی وایت پیپر (whitepaper) : هر پروژه تحت یک whitepaper اهداف و چشم انداز های خود را ارائه میدهد شرکا و اسپانسر های خود را معرفی میکند که با بررسی وایت پیپر میتوان تا حد زیادی ارزش ذاتی پروژه را تشخیص داد و با توجه به قیمت فعلی آن میزان رشد و سود دهی پروژه را تشخیص داد.
 4. کیف پول : تعداد کیف پول هایی که از یک ارز دیجیتال پشتیبانی میکنند نشان از اهمیت آن ارز دیجیتال دارد و میتواند یکی از شاخص هایی باشد که ارزش بررسی دارد. 
 5. تعداد صرافی هایی که یک ارز را لیست کرده اند: هر صرافی بعد از راه اندازی یک پروژه به طور دقیق آن پروژه را مورد بررسی قرار میدهد و در صورتی که فاکتور های اولیه را داشته باشد آن را در لیست ارزهای قابل معامله خود قرار میدهد. از برترین صرافی های حوزه ارز های دیجیتال میتوان به لیست زیر بر اساس حجم فروش اشاره کرد.

صرافی های متمرکز

 • صرافی بایننس
 • صرافی کوین بیس
 • صرافی اف تی ایکس
 • صرافی کراکن
 • صرافی کوکوین

صرافی غیر متمرکز

 • صرافی یونی سواپ
 • صرافی پنکک سواپ
 • صرافی dydx
 • صرافی سوشی سواپ
 • صرافی وان اینچ 

 1. انتخاب کیف پول مناسب برای نگهداری دارایی دیجیتال: کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری بسیاری وجود دارد که نیاز شما را در این گام رفع میکند اما هر کدام از این کیف پول ها ویژگی های متفاوتی دارند و خدمات مختلفی را ارائه میدهند و در نوع سخت افزاری قیمت های مختلفی دارند که میتواند با توجه به قابلیت هایی که ارائه میدهند و نیازی مه شما دارید انتخاب را سخت کنند.
 2. مشخص کردن مدت زمان سرمایه گذاری و میزان تقریبی سود: هر سرمایه گزار باید میزان سود و مدت زمان سرمایه گذاری خود را مشخص کند و اهداف سرمایه گذاری خود را بداند.

هر فردی میتواند به طور مستقل با تحقیق در فضای مجازی و اینترنت تمام گام های سرمایه گذاری را طی کند و با موفقیت به سود های بزرگ نیز دست یابد، اما اگر قبل از هر کاری از مشاوره یک فرد با تجربه در حوضه ارز های دیجیتال و سرمایه گذاری استفاده کند میتواند نقات تاریک این مارکت را ببیند و در زمان کوتاه تر با اطلاعات بیشتر و دید باز تر یک سرمایه گذاری مطمئن تر داشته باشد.

مشاوره معامله گری

گروهی از افراد به این بازار با دید کوتاه مدت نگاه میکنند و علاقه به کسب سود از نوسانات این بازار دارند.

این نوع معامل گری اصطلاحا ترید نامیده میشود و در بازار هایی که نوسانات بالایی دارند مورد توجه قرار میگیرد به صورتی که افراد هر ارز را در قیمت های پایین تر خریداری کرده و در قیمت های بالاتر بفروشند. 

اما نقاط خرید و فروش  چگونه قابل شناسایی هستند؟ 

چگونه میتوان بالاترین سود را از نوسانگیری ها کسب کرد؟

افرادی که علاقه مند به ترید های کوتاه مدت هستند باید تسلط بالایی بر تحلیل تکنیکال، تحلیل سنتیمنتال و مدیریت ریسک و سرمایه داشته باشند تا درگیر هیجانات بازار نشوند و بتوانند نقاط خرید و فروش را به درستی شناسایی کنند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید میتوانید برای گرفتن مشاوره تلفنی با شماره 02188195285 تماس گرفته یا با کلیک بر روی بنر زیر وارد صفحه ترید و بلاکچین شوید.

مشاوره توسعه پروژه

فناوری ارز های دیجیتال به وسیله بلاکچین (انقلاب صنعتی چهارم) قدرت گرفته است. ارز های دیجیتال یکی از هزاران کاربرد بلاکچین است. صنایع بزرگ و کسب و کار های مختلف میتوانند از زیرساخت بلاکچین برای تغییرات مثبت در صنعت و یا کسب و کار خود استفاده کنند و پروژه های بزرگ و کوچک را به وسیله بلاکچین توسعه دهند. اگر شما هم مایل به توسعه کسب و کار خود بر بستر بلاکچین هستید میتوانید برای مشاوره با شماره  02188195285 تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی

و در انتها تمام این فناوری توسط انسان توسعه پیدا کرده است و برای توسعه هر پروژه روی بلاکچین نیاز به افراد متخصص وجو دارد که به برنامه نویسی یا طراحی پروژه بر بستر بلاکچین مسلط باشند. همچنین افراد متخصص برای توسعه محیط های معامله گری یا مدیریت آنها. برای آگاهی از فرصت های تحصیلی این حوزه با شماره 02188195285 تماس بگیرید.

ویژگی های یک مشاور با صلاحیت

افرادی که به عنوان مشاور ارز های دیجیتال در این بازار فعالیت میکنند خود باید تسلط بالایی بر انواع تحلیل فاندامنتال ، تکنیکال و سنتیمنتال داشته باشند. زمان زیادی را در این بازار بوده باشند زیرا مهارت تصمیم گیری در زمان های حساس میتواند به میزان زیادی تعیین کننده باشد.

 1. داشتن سابقه فعالیت طولانی و تجربه بالا
 2. تعهد نسبت به سرمایه افراد
 3. تسلط به انواع تحلیل
 4. داشتن دانش و مهارت کافی
 5. آشنایی کامل با فضای معاملاتی