حجم معاملات صرافی های غیرمتمرکز به بالاترین حد خود رسید

 

حجم معاملات در صرافی های غیرمتمرکز رایج طی چند هفته گذشته به بالاترین حد خود رسیده است.

صرافی های غیرمتمرکز شرایطی فراهم می کنند که، معامله‌گران و مبادله‌کنندگان بتوانند به راحتی توکن های مورد نظر خود را فراهم کنند. همچنین کاربران می توانند چندین پلتفرم  را اسکن نمایند، و بهترین نرخ‌های مبادله را دریافت کنند.

تجزیه و تحلیل Dune و مجوعه‌های محبوب مانند: 1inch، 0x و Paraswap افزایش حجم در ماه گذشته را نشان داده اند. مجموع حجم این سه مورد در هفته گذشته به بالاترین سطح هفتگی (6 میلیارد دلار) رسیده، که از ابتدای نوامبر حدود 50 درصد افزایش یافته است.

صرافی 1 اینچ از نظر سهم بازار، با 53% پیشتاز است، اما 0x با 42% ثبت شده و از ماه دسامبر تاکنون به سرعت در حال افزایش است. هفته گذشته، 1inch سرمایه گذاری سری B را به رهبری Amber Group اعلام کرد، و 175 میلیون دلار جمع آوری کرد.

در 5 دسامبر، 0x از نظر حجم روزانه با 49 درصد در مقایسه با 43.7 درصد، در واقع از 1 اینچ پیشی گرفت. 0xTracker، در 7 روز گذشته 3 میلیارد دلار پردازش کرده است.

0x یک رابط برنامه‌نویسی کاربردی (API) ارائه می‌کند، که می‌تواند توسط توسعه‌دهندگان DeFi برای ادغام توکن‌های مبادله شده از صرافی های غیر متمرکز پیشرو مستقیماً در قراردادهای هوشمند استفاده شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید