ربات هوش مصنوعی به توکن متاورس تبدیل شد

مشهورترین ربات هوش مصنوعی شناخته شده درجهان سوفیا توکن متاورس شد. نسخه مجازی سوفیا ربات هوش مصنوعی معروف جهانی به عنوان قسمتی از پروژی هوش مصنوعی کشتی نوح توکن سازی و به مزایده گذاشته خواهد شد.

سوفیا در سال 2016 و در هنگ کنگ توسعه یافت. یکی از ویژگیهای برتر ان توانایی تکلم و برقراری ارتباط آن است. این رباط در 5 سال اول بعد از مراجعه به سازمان ملل تابعیت عربستان را دریافت کرد. مدیر عامل و خالق این ربات یک نسخه انیمه جدید از این رباط را خلق کرده و در شرکت جدید خود به نام AI توسعه داده است. نام این انیمه جدید Sophia bening AI میباشد. این شرکت قصد دارد با کمک شرکت Alethea قصد دارد تا 100 iNFT  در بازار NFT Binance  و در یک IGO هوشمند راه اندازی شود.

iNFT به NFT هایی اشره دارد که در قالب شخصیت های هوش مصنوعی تعبیه دارد. این NFT ها توانایی برقراری ارتباط با افراد را در فضای گیم فای شده دارند. این متاورس های هوشمند و تعاملی قرار است در کشتی نوح ساکن باشند .

لی هنرمند کمیک در واکنش به خبر سوفیا توکن متاورس شد بیان کرده است که امیدوار است سوفیا بشریت و فناوری را با هم پیوند دهد و به انسان ها کمک کند تا عشق بی قید و شرط را در کنار امکانات ناب تجربه کنند.

اخبار مرتبط:
برای افزودن نظر وارد شوید . . .
ورود ثبت نام

فهرست مطالب