افزایش فروش زمین‌های متاورس

افزایش فروش زمین‌های متاورس

در هفته گذشته 106 میلیون دلار از زمین های متاورس فروخته شد:

درباره متاورس لند چه میدانید؟ اگر پیگیر فضای ارز دیجیتال باشید از موفقیت بزرگ NFT اطلاع دارید. افزایش فروش زمین‌های متاورس در هفته گذشته پر سر و صدا بوده است. زمین های متاورس لند با افزایش قیمت پیوسته یکی از برترین کالاهای فضای کریپتو هستند. داده ها نشان می دهد که چهار پروژه متاورس مبتنی بر بلاکچین بیشتر از صد میلیون دلار در هفته پیش فروش داشته اند.
طبق گزارشی که در 30 نوامبر توسط کمپانی تجزیه و تحلیل غیر متمرکز یا همان (ADPP) منتشر شد، بین تاریخ 22 تا 28، دیسنترالند، سندباکس،کریپتووکسل و سومینیوم اسپیس در مجموع مبلغ 105.8 میلیون دلار معاملات داشته اند.
در این میان بیشترین سهم را  سند باکس با 86.56 میلیون دلار داشته است. جایگاه دوم متعلق به دیسنترالند با 15.53 میلیون دلار است.زمینی که دیسنترالند آن را فروخته است متشکل از 116 قطعه زمین کوچکتر بوده و در خیابان مد در متاورس قرار دارد. همچنین دیسنترالند یک قایق تفریحی به مبلغ 66600 دلار فروخته است. درنهایت سهم کریپتووکسل مبلغ 2.68 و سومینیوم اسپیس 1.1 میلیون دلار بوده است. لازم به ذکر است پروژه هایی که از آنها نام برده ایم بر روی بلاکچین اتریوم قرار دارند.
کمپانی تجزیه و تحلیل غیر متمرکز بیان کرده است افزایش توجه سند باکس و دیسنترالند به فروش زمین‌های متاورس با تغییرات نام فیسبوک به متا آغاز شده است.
آنچه از متاورس و پتانسیل های آن آشکار شده است مثل نوک کوه عظیمی از یخ است و ما به تازگی شروع به کشف متاورس و پتانسیل های آن کرده ایم. عملکرد فیسبوک در مقابل متاورس شرکت های دیگر را ترغیب کرده است تا فعالیت خود در حوزه Web3 گسترش دهند. همچنین باعث افزایش توجه و علاقه مندی به این فضا شده است. همانطور که مشخص است فضای ارزهای دیجیتال و متاورس در حال رشد است و اینده روشنی برای آن تصور میشود.
مطالب مرتبط:
- سقوط قیمت بیتکوین به زیر 47000 دلار.
- FTX مقررات پیشنهادی خود را برای ارزدیجیتال منتشر کرد. 
- غنی سازی کمک های مالی در ارزهای دیجیتال.
برای افزودن نظر وارد شوید . . .
ورود ثبت نام

فهرست مطالب