مارک زاکربرگ نیز بر پیشرفت این پروژه تاثیری شگرف داشته است. زاکربرگ با تغییر نام فیسبوک به متا توجه بیشتری را به سمت این پروژه جلب کرده است.  شرکت های بزرگ دیگری نیز به پروژه متاورس توجه ویژه دارند. برخی از انها مثل شرکت دیجیتال لاکچری پیش بینی کرده اند تا حداکثر سال 2030 میزان ارزش NFT ها به بیش از پنجاه میلیارد دلار خواهد رسید.
برخی از پیشرفتهایی که در سال های اخیر در این فضا اتفاق افتاده است نوید اینده روشنی را می دهد. برای مثال در زمان قرنطینه افراد از این فضا برای بازی، تشکیل جلسات و مواردی از این دست استفاده کرده اند.  درواقع بعضی از افراد معتقد هستند متاورس و تکامل NFT ها به یکدیگر مرتبط هستند.
 زاکربرگ معتقد است دنیای متاورس مجموعه ای از تجربیات به هم پیوسته است که امکان ترکیب موارد فیزیکی و دیجیتالی را فراهم می کند. این ترکیب جذاب امکان بازی و معاشرت اقراد با یکدیگر را به راحتی فراهم میکند. آنچه آشکار است محبوبیت ارزهای دیجیتال و ارزش بازار متاورس روز به روز افزایش خواهد یافت. بنابراین فعالیت هدفمند و آگاهانه در این فضا می تواند آینده روشنی را برای شما فراهم کند. مطالب مرتبط با ارز دیجیتال: