یکپارچه‌سازی صرافی‌های غیرمتمرکز و افزایش حجم معاملات

همه افراد خواهان پرداخت مقرون به صرفه ترین نرخ برای مبادلات خود هستند. یکپارچه‌سازی صرافی‌های غیرمتمرکز این امکان را ایجاد میکند تا بتوان نرخ های مختلف را در لحظه مقایسه کرد و بهترین خرید را انجام داد. یک پارچه سازی با ایجاد زمینه برای ارتباط بین صرافی های غیرمتمرکز حجم معاملات صرافی های غیرمتمرکز به بالاترین حد خود رسید است. با یکپارچه‌سازی صرافی‌های غیرمتمرکز، صرافی های الینچ، زیروایکس، پارا سواپ شاهد افزایش میزان معاملات خود بوده اند. این صرافیا در هفته ای که گذشت بش از شش میلیون دلار مبادلات داشته اند که رقم بی سابقه ای است. در این بین صرافی الینچ بیشترین سهم را داشته است. 

سهم معاملاتی صرافی های غیر متمرکز در طی بیست و چهار ساعت گذشته برابر با 3 میلیارد دلار و در سه روز گذشته برابر با سی و سه میلیارد دلار است. این یکپارچه سازی حدود بیست درصد از مبلغ ذکر شده را شامل می شود.

صرافی یونی سواپ با میزان 79% از سهم بازارصرافی های DEX بیشترین سهم را دارد. در هفته ای که گذشت حجم معاملاتی که بوسیله این صرافی پردازش شده است 26.2 بیلیون دلار بوده است. جالب است بدانید که صرافی سوشی سواپ که از روی یونی سواپ شبیه سازی شده است در جایگاه بعدی قرار گرفته است. صرافی سوشی سواپ میران 9.8% از بازار صرافی های غیر متمرکز را در دست دارد.

اخبار مرتبط:

برای افزودن نظر وارد شوید . . .
ورود ثبت نام

فهرست مطالب