افزایش فروش زمین‌های متاورس نسبت به NFT ها

در این میان سند باکس پرطرفدارترین مجموعه در این میان بوده است و مبلغ فروشی بالغ بر 70.5 میلیون دلار را داشته است. دیسنترالند رتبه دوم از نظر میزان حجم معاملات را داشته است.

متاورس یک واقعیت مجازی و نوع گسترده تری از اینترنت است. این تکنولوژی از فناوری بلاکچین و توکن های غیر قابل تعویض تشکیل شده است . از توکن های غیر قابل تعویض برای مبادلات در فضای متاورس استفاده می شود. بعد از خرید دارایی ها در فضای متاورس شما مالک آن دارایی بوده و می توانید در صورت تمایل به فروش یا خرید مجدد دارایی های دیگر بپردازید.

داده ها نشان میدهند که در هفت روز  گذشته کریتوکسل ها مبلغی نزدیک به ششصد و پنجاه هزار دلار برای هشتاد و یک دارایی در متاورس معامله کرده اند. Somnium Space با مبلغ 492000 دلر برای چها دارایی در رتبه دوم است.

طبق گزارش Dapprader، مبلغ 106 میلیون دلار از زمین های متاورس به بیش از 6000 معامله گر فروخته شده است. قطعا متاورس لند یکی از دستاورد های مهم و قابل سرایه گذاری بعدی است. Dapprader همچنی بیان کرده است که NFT ها با افزایش روز افزون قیمت خود کلای برتر فضای کریپتوکارنسی هستند. بنابراین میتوان انتظار داشت افزایش فروش زمین‌های متاورس ادامه داشته باشد.

اخبار مرتبط:

برای افزودن نظر وارد شوید . . .
ورود ثبت نام

فهرست مطالب