عوامل ورشکستگی صرافی FTX چه کسانی هستند

عوامل ورشکستگی صرافی FTX چه کسانی هستند؟

دادستان کل و وزیر امور حقوقی باهاما، تأیید کرده اند که FTX سقوط کرده است. بررسی ها نشان می دهد که کمیسیون اوراق بهادار باهاما، واحد اطلاعات مالی نخست وزیر و واحد جرایم مالی همگی از عوامل ورشکستگی صرافی FTX هستند.

در 27 نوامبر یک بیانیه ی ملی، در صفحه فیس بوک دفتر نخست وزیری منتشر شده است. طی این بیانیه، نخست وزیر توضیح داد که امور مرتبط با FTX از سوی مقامات مدنی و جنایی در حال بررسی می باشد و مقامات باهاما از هیچ کاری برای رفع این موضوع دریغ نمی کند.

نخست وزیر همچنین بیان کره است، کمیسیون اوراق بهادار، واحد اطلاعات مالی ما و واحد جرایم مالی نیروی پلیس سلطنتی باهاما، به بررسی حقایق و شرایط مربوط به بحران ورشکستگی FTX و هرگونه نقض احتمالی قوانین باهاما ادامه خواهند داد.

او اطمینان داد که هر فرد یا شرکتی که در این زمینه کوچکترین تخلفی انجام داده باشد، مورد بازخواست قرار خواهد گرفت. همچنین بیان نمود کمیسیون اوراق بهادار باهاما مجوز تجارت دیجیتال FTX (FDM) را به حالت تعلیق درآورده است و در تاریخ 10 نوامبر مدیران آن را محکوم کرده است. ضمنا در 12 نوامبر دستور انتقال تمام دارایی های دیجیتال FDM به کیف پول دیجیتالی متعلق به کمیسیون را صادر کرده اند. مرجع نظارتی کشور نیز اقدامات حفاظتی بیشتری را انجام داده است که توسط دیوان عالی تایید شده است.

متن اصلی خبر: FTX under ‘active’ civil and criminal investigation: Bahamas AG

اخبار مرتبط:

برای افزودن نظر وارد شوید . . .
ورود ثبت نام

فهرست مطالب