مجموعه ی SBI سرمایه گذاری مشترک خود با SIX را اعلام کرد

سرمایه‌گذاری مشترک SBI و SIX:

سرمایه‌گذاری مشترک SBI و SIX یکی از موضوعات جدید مطرح شده است. SIX صرافی ارزهای دیجیتال سوئیس است و انتظار می‌رود مشارکت با SBI تا پایان سال ۲۰۲۱ ادامه داشته باشد . SIX عملیات رسمی خود را آغاز کرده و تا اوایل سال ۲۰۲۲ خدمات مختص خود را ارائه دهد.

این سرمایه گذاری مشترک قرار است از طریق یک شرکت صادرکننده ارزدیجیتال در سنگاپور آغاز شود. یکی از اهداف آن تبدیل شدن به یک مرکز نقدینگی منطقه ای برای موسسات است.

مدیر عامل SBI Holdings یوشیتاکا کیتائو بیان میکند:

این گام مهمی  برای ایجاد زیرساخت های اولیه جهانی لازم برای پذیرش گسترده ی ارز های دیجیتال است. همراه با قدرت SDX در سوئیس و تبادل دیجیتال برنامه ریزی شده در اوزاکا، سرمایه گذاری قدرتمندی بین اروپا و آسیا ایجاد خواهد شد. مشارکت و سرمایه گذاری مشترک SBI و SIX در افزایش تقاضای کریپتو در منطقه آسیا و اقیانوسیه موثر خواهد بود. انتظار می‌رود که پس از اخذ مجوز قانونی از مقامات سنگاپور فعالیت خود را به صورت کامل آغاز کند.

این تعهد جدید طیفی از محصولات و خدمات دارایی دیجیتال را در قالب اوراق بهادار توکن شده مانند اوراق قرضه دیجیتال، سهام دیجیتال و وام های دیجیتالی به اوراق بهادار ارائه خواهد کرد. رئیس SDX با توجه به تخصص آن ها در بازار ارزهای دیجیتال و تسلط در آسیا، SBI را شریکی طبیعی برای سرمایه گذاری مشترک نامید.

درباره ارز دیجیتال بیشتر بدانید. کلیک کنید.

اخبار مرتبط:
برای افزودن نظر وارد شوید . . .
ورود ثبت نام

فهرست مطالب