خرید املاک در باهاما توسط FTX

خرید املاک در باهاما توسط FTX و SBF یکی از داغترین اخبار امروز بوده است. گزارش ها نشان می دهند که مدیران مجموعه های SBF و FTXمیلیون ها دلار برای خرید املاک در باهاما هزینه کرده اند. تعداد املاک خریداری شده حدود 19 عدد است. ارزش حدودی املاکی که به نام FTX، Sam Bankman-Fried و مدیران ارشد است، حدود 121 میلیون دلار تخمین زده می شود.

بررسی های انجام شده روی پرونده ی صرافی FTX نشان می دهد که این مجموعه در باهاما املاکی به ارزش میلیون ها دلار خریداری نموده است. جزییات مشخص کرده اند که این املاک ، در زمانی که به وسیله ی Sam Bankman-Fried (SBF)، والدین او و سایر مدیران سطح بالای شرکت اداره می شده، تهیه شده اند. این افراد املاک را طی دو سال گذشته خریداری کرده اند، و طبق گزارش رویترز مجموع ارزشی آن ها حدودا معادل 121 میلیون دلار و حتی بیشتر می باشد.

خرید املاک در باهاما توسط FTX شامل:

از جمله مهم ترین املاک خریداری شده هفت کاندو لوکس بوده است. اسناد موجود نشان می دهند که این املاک به منظور سکونت پرسنل مهم و کلیدی صرافی منحل شده ( FTX ) خریداری شده است.

ملک دیگری به ارزش 16.4 میلیون دلار خریداری شده که والدین SBF (جوزف بنکمن و باربارا فرید)، معامله کنندگان آن ها هستند،. اسناد معاملات این خانه مربوط به 15 ژوئن سال جاری می باشد. گزارش شده، زمانی که از این زوج در رابطه با هزینه ی خرید این ملک سوال شده، که آیا مرتبط به بودجه صرافی است یا نه، پاسخی نداده اند. اما به نظر میرسد که این زوج قبل از ورشکستگی در تلاش بودند که این ملک را به صرافی باز گردانند.

صرافی FTX در سپتامبر 2021 دفتر مرکزی خود را از هنگ کنگ به باهاما منتقل کرد و در آوریل سال جاری مراسم افتتاحیه آن برگزار شد و کانال رسمی نخست وزیر باهاما ویدئویی از این مراسم را منتشر کرد. این ملک به قیمت 60 میلیون دلار خریداری شد. طبق گزارشات رسانه‌ها این ملک مدت ها است که دست نخورده باقی مانده است.

متن اصلی خبرخرید املاک در باهاما توسط ftx:

 SBF, FTX execs reportedly spend millions on properties in the Bahamas

برای افزودن نظر وارد شوید . . .
ورود ثبت نام

فهرست مطالب