سرمایه‌گذاری ابوظبی در کریپتو در آینده نزدیک

  • سرمایه‌گذاری ابوظبی در کریپتو در آینده نزدیک اتفاق خواهد افتاد. خلدون المبارک، مدیرعامل صندوق دولتی ابوظبی، در مصاحبه ای با cnbc گفت: ما به اکوسیستم کریپتو نظارت داریم و به زودی در این سیستم سرمایه گذاری می کنیم. این سرمایه گذاری در حوزه ی فناوری بلاکچین و مبحث مصرف انرژی خواهد بود. او معتقد است که رمز ارزها برخلاف خیلی از تصورات، واقعی و آینده دار هستند. همچنین خلدون المبارک بیان کرده است تا دوسال پیش بازار ارز دیجتال ارزشی معادل با 200 میلیون دلار داشته و در زمان حال ارزشی بالغ بر 2.5 ترلیون دلار دارد.
مبارک اطلاعاتی از هزینه های صرف شده برای صندوق مورد نظر خود ارائه نکرده و فقط بیان کرده است که این صندوق در مراحل ابتدایی است و زیر ساخت های آن در حال انجام است. رشد سریع صنعت ارزهای دیجیتال، مخصوصا استیبل کوین ها نگرانی هایی بوجود آورده است. این نگرانی از این بابت است که در صورتی که در نظارت مشکلی ایجاد شود چه تبعاتی را به همراه دارد.
اما به هر حال رشد چشمگیر بازار ارزهای دیجیتال در سال های اخیر بسیار وسوسه کننده است.  فعالیت در این بازار بدون آگاهی کاری پرخطر است که ممکن است سرمایه شما را از میان ببرد. اگر علاقه مند هستید تا کار با این بازارها را اصولی بیاموزید آموزشهای مهندس سینا بحیرایی را از دست ندهید.

اخبار مرتبط:
برای افزودن نظر وارد شوید . . .
ورود ثبت نام

فهرست مطالب