درباره ما

بنیانگذار آکادمی بحیرایی

سینا بحیرایی فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک و فارغ التحصیل MBA دانشگاه خوارزمی تهران است. وی یک مدرس در زمینه برنامه نویسی و طراحی مدارات دیجیتال و همچنین بازارهای مالی بالاخص بازار رمز ارزها می باشد. سینا بحیرایی سابقه راه اندازی چند مجموعه را در کارنامه خود دارد، از جمله:  

  • استارت آپ مگنتیسم الکترونیک 
  • شرکت رسا صنعت گرین 
  • فروشگاه اینترنتی ال ای دی شاپکو

و در حال حاضر رئیس هیئت مدیره و بنیان گذار شرکت بین المللی توسعه تجارت الکترونیک دریک می‌باشند.

به دلیل علاقه‌مندی به آموزش، سابقه تدریس در دانشگاه و آموزشگاه‌های فنی حرفه ای را هم در کارنامه خود ثبت نموده‌اند. البته سخنران سمینارها و همایش های مختلفی در سطح کشور و حتی بین المللی در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نیز بوده‌اند و از آنجایی که عاشق تکنولوژی هستند به هوش مصنوعی و رباتیک علاقه مند بوده و یکی از شرکت کننده های مسابقات رباتیک نیز می‌باشند.

همیشه سعی نموده‌اند در کنار افرادی باشند که علاقه به یادگیری داشته و در تلاش‌اند تا با ارائه و عملی کردن ایده هایشان در پیشبرد اهداف خود و کشور عزیزمان گام‌های موثری بردارند.

شرکت بین المللی توسعه تجارت الکترونیک دریک

مجموعه کریپتو دریک از سال 1395 بوسیله جمعی از متخصصین حوزه ارز دیجیتال، رایانه و تکنولوژی و با راهنمایی سینا بحیرایی کار خود را آغاز نموده است. هدف این مجموعه ارائه خدمات مشاوره‌ای و آموزشی برای ایجاد پیش زمینه‌های لازم فعالیت پر بازده در بازار ارزهای دیجیتال است. با توجه به رشد گسترده بازار کریپتوکارنسی( ارز دیجیتال)و آینده روشن آن، کریپتو دریک برآن است تا با ارائه اطلاعات و آموزش‌های به روز و مفید در این حوزه به شما کمک کند تا به درآمد رویایی‌تان برسید.